Policjantki i Policjanci (803)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zielińska mówi mężowi, że zrezygnowała z pracy. Dochodzi między nimi do kłótni. Szymon i Góral dostają zgłoszenie o zaginięciu chłopca. Matka oskarża ojca dziecka. Mężczyzna ma problemy z alkoholem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Zielińska oznajmia mężowi, że zrezygnowała z pracy. Dochodzi między nimi do kłótni. Szymon i Góral dostają zgłoszenie o zaginięciu chłopca. Matka oskarża ojca dziecka. Mężczyzna ma problemy z alkoholem i niedawno został wyrzucony przez nią z domu. Tymczasem na miejscu pojawia się podejrzany. Od razu przyznaje się do porwania syna. Podczas hulanek zgubił jednak dziecko. Z trudem udaje mu się odtworzyć przebieg minionej nocy. W komendzie pojawia się człowiek wykorzystany przez fryzjerkę. Zainwestował on w sieć zakładów, pożyczył sporą sumę pieniędzy, ale nie odzyskał ani grosza. W trakcie śledztwa okazuje się, że jest więcej osób oszukanych w ten sposób, a winna znikła bez śladu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...