Policjantki i Policjanci (732)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Ktoś zostawia niepokojący list w komendzie. Wynika z niego, że w szkole z internatem dochodzi do aktów przemocy. Starsze dzieci prześladują młodszych podopiecznych. Natalia i Wojtek jadą na miejsce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Ktoś zostawia niepokojący list w komendzie. Wynika z niego, że w jednej ze szkół z internatem dochodzi do aktów przemocy. Starsze dzieci prześladują młodszych podopiecznych. Natalia i Wojtek jadą na miejsce, by porozmawiać z dyrektorką. Kobieta twierdzi, że placówka nie ma wspomnianego problemu. Tymczasem Zapała prosi Jacka o pomoc w odnalezieniu mężczyzny, którego szuka jego kolega Adam. Dyżurny dokonuje zaskakującego odkrycia. Patrol dostrzega przy drodze kłótnię dwóch kierowców. Osiłek, który wydaje się być agresorem, twierdzi, że jest ofiarą sytuacji. Natalia i Arek są sobą coraz bardziej zaintrygowani.

Występują

Zobacz także

Ładuję...