Policjantki i Policjanci (734)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Z rzeki wyłowiono zwłoki kobiety. Okoliczności wskazują na wypadek. Śledczy ustalają jednak, że doszło do morderstwa. W agencji Zapały zjawia się informatyk. Twierdzi, że żona go prześladuje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Załoga udaje się nad rzekę, z której wyłowiono zwłoki młodej kobiety. Początkowo wszystko wygląda na wypadek, ale z czasem pojawiają się kolejne tropy. Okazuje się, że ofiarę zamordowano. W agencji Zapały zjawia się nowy klient,informatyk, który twierdzi, że jest prześladowany przez żonę. Uważa, że kobieta go zdradza i prosi detektywów, by to sprawdzili. Lena jest sfrustrowana tym, że musi mieszkać pod jednym dachem z Krystkiem. Tymczasem dochodzi do sprzeczki pomiędzy Leną a Darkiem, której świadkiem jest Witacki. Po południu komendant wzywa technika do gabinetu. Stawia mu ultimatum.

Występują

Zobacz także

Ładuję...