Policjantki i Policjanci (881)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Do szpitala przywieziona zostaje kobieta z zatruciem. Lekarz zawiadamia funkcjonariuszy, bo istnieje podejrzenie, że pacjentkę otruto. Na miejscu patrol spotyka syna poszkodowanej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Do szpitala przywieziona zostaje kobieta z ciężkim zatruciem pokarmowym. Lekarz zawiadamia funkcjonariuszy, ponieważ istnieje podejrzenie, że pacjentka została otruta. Na miejscu patrol spotyka syna poszkodowanej, który zdradza szczegóły zdarzenia. Tymczasem w komendzie Julek przewraca się na świeżo umytej podłodze na korytarzu. Wymaga interwencji pogotowia. U Witackiego pojawia się Adam Kobielak, który proponuje swoje zastępstwo za Poniatowskiego. Załoga dostaje zgłoszenie o pijanym kierowcy. Stwarza on zagrożenie na jednej z wrocławskich ulic. Lenie i Białachowi udaje się zatrzymać mężczyznę. Okazuje się, że wiezie on do lekarza chorą wnuczkę i wcale nie jest pod wpływem alkoholu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...