Policjantki i Policjanci (883)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Do Natalii dołącza nowy policjant, który na początku współpracy okazuje niesubordynację i lekceważący stosunek do służby. Pierwsza wspólna sprawa dotyczy psa, który zaatakował właścicielkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Natalia do ostatniej chwili nie wie, kto zastąpi Wojtka na patrolu. Spodziewa się kogoś ze stałej kadry komendy. Na pierwszą interwencję wyjeżdża ona bez wsparcia. W trakcie pracy dołącza do niej nowo zatrudniony policjant, który już na początku współpracy okazuje niesubordynację i lekceważący stosunek do służby. Pierwsza ich wspólna sprawa dotyczy agresywnego psa, który zaatakował swoją właścicielkę. Nieoceniona okazuje się pomoc Julka, który wykorzystuje swoją wiedzę o czworonogach i odkrywa kluczowy trop.

Występują

Zobacz także

Ładuję...