Policjantki i Policjanci (884)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Ania zostaje napadnięta w drodze do szkoły. Ratuje ją chłopak, który okazuje się nowym instruktorem boksu w jej szkole. Tymczasem patrol interweniuje w studiu filmowym, w którym doszło do włamania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Ania zostaje napadnięta w drodze do szkoły. Ratuje ją chłopak, który okazuje się nowym instruktorem boksu w jej szkole. Dziewczyna jest zaciekawiona zajęciami dodatkowymi. Tymczasem patrol interweniuje w studiu filmowym, w którym doszło do włamania i zniszczeń drogiego sprzętu. Na miejscu Lena i Białach rozmawiają z właścicielką lokalu. Okazuje się, że akt wandalizmu jest zemstą. Pierwszym podejrzanym staje się aktor, który został zwolniony. Tymczasem Lena ma urodziny. Tomek staje na wysokości zadania i szykuje niespodziankę dla swojej dziewczyny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...