Teleman

Policjantki i Policjanci (733)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Góral i Zieliński są świadkami kłótni bezdomnych mężczyzn. Jeden z nich ma pistolet w wózku ze złomem. Twierdzi, że go znalazł. Funkcjonariusze ustalają, że z tej broni strzelano do znanego prawnika.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Góral i Zieliński są świadkami kłótni dwóch bezdomnych mężczyzn. Okazuje się, że jeden z nich ma pistolet w wózku ze złomem. Twierdzi, że go znalazł. Wkrótce przychodzą wyniki testów balistycznych. Funkcjonariusze dowiadują się, że dwa dni wcześniej z tej samej broni ktoś strzelał do znanego prawnika. Tymczasem Góral ciągle szuka Kaśki. Szymon podejrzewa, że kobieta mogła oszukać Miłosza i uciec z pieniędzmi przeznaczonymi na zakup mieszkania. Udaje się do agencji nieruchomości i odkrywa, że pod wskazanym adresem nie ma żadnej firmy. Góral postanawia spotkać się z Arkiem, który pomagał ciężarnej Kaśce.

Występują

Zobacz także

Ładuję...