Szpital | sezon 11 odc. 803

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do doktor Gajdy trafia 35-letnia ciężarna kobieta, która źle się czuje. Boi się, że może dojść do poronienia. Na oddziale ratunkowym przebywa też siedmiolatek, który dostał ataku astmy oskrzelowej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do doktor Dominiki Gajdy trafia 35-letnia ciężarna kobieta, która źle się czuje. Boi się, że może dojść do poronienia. Oboje z mężem marzą o dzieciach, jednak on - w przeciwieństwie do żony - nie chce słyszeć o adopcji. Na oddział trafia 7-letni chłopczyk. Pod wpływem stresu dostał ataku astmy oskrzelowej. W szpitalu zjawia się jego siostra. Jest zdziwiona widząc, jak braciszek przytula pacjentkę z sąsiedniego łóżka. Jej zdaniem kobieta niepotrzebnie robi chłopczykowi nadzieję, że zostanie adoptowany.

Występują

Zobacz także

Ładuję...