Szpital | sezon 11 odc. 801

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Wojciech Jarosz zajmuje się 59-letnim mężczyzną. Zasłabł na wieść o śmierci żony, od pięciu lat będącej w śpiączce. Teraz zamierza ułożyć sobie życie na nowo z młodszą od siebie pielęgniarką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Wojciech Jarosz zajmuje się 59-letnim mężczyzną. Zasłabł na wieść o śmierci żony, od pięciu lat będącej w śpiączce. Teraz zamierza ułożyć sobie życie na nowo z młodszą od siebie pielęgniarką, pracownicą hospicjum, w którym przebywała jego małżonka. Do doktor Anny Nowickiej trafia 2-letnia dziewczynka. Nigdy nie została zaszczepiona. 20-letnia matka pacjentki znajduje się pod silnym wpływem sąsiadki. Kobieta uważa, że jej autystyczny syn zachorował właśnie po szczepieniu. Pediatra podejrzewa u dziecka odrę, więc przenosi dziewczynkę do izolatki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...