Szpital | sezon 11 odc. 799

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Piotr Wójtowicz leczy poparzonego 16-letniego chłopaka. Obrażenia są poważne, lekarze muszą walczyć o jego życie. Pacjenta w ostatniej chwili wyciągnięto z bagażnika płonącego auta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Piotr Wójtowicz leczy poparzonego 16-letniego chłopaka. Obrażenia są poważne, lekarze muszą walczyć o jego życie. Pacjenta w ostatniej chwili wyciągnięto z bagażnika płonącego auta, które prowadził jego starszy brat. Osiemnastolatek prowadził pod wpływem alkoholu. Niespodziewanie wpadł w poślizg, a samochód stanął w płomieniach. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Do doktora Wojciecha Jarosza trafia 28-letni mężczyzna, który wpadł na szybę wystawową, idąc na randkę. Teraz ma pocięte dłonie. Jego internetowa znajoma nie wie, że została oszukana. Pacjent wysłał jej zdjęcie przystojnego kolegi, zamiast swojego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...