Ojciec Mateusz 25: Niespodzianka (329)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zbliżają się urodziny inspektora Oresta Możejki. Przyjęcie zamienia się w horror, kiedy komendę opanowują dwaj warunkowo zwolnieni z więzienia przestępcy. Policjanci stają się ich zakładnikami.

Oglądaj w telewizji

So 30.10 11:25
TVP 1logo

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Zbliżają się urodziny inspektora Oresta Możejki. Przed policjantami z sandomierskiej komendy stoi nie lada wyzwanie. Na szczęście w organizowaniu przyjęcia pomoc oferuje gospodyni księdza Mateusza, Natalia, która obiecuje przygotować swój słynny migdałowy tort. Niestety sprawy się komplikują, kiedy w dniu urodzin komendanta na posterunku zjawia się niezapowiedziany naczelnik Morus. Niebawem okazuje się, że wizyta nielubianego przełożonego to najmniejszy problem. Przyjęcie zamienia się w horror, kiedy komendę opanowują dwaj warunkowo zwolnieni z więzienia przestępcy. Policjanci stają się ich zakładnikami. Funkcjonariusze orientują się, że znają jednego z porywaczy z pewnego tragicznego zdarzenia z przeszłości. Podejrzewają, że postanowił on się teraz zemścić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...