Szpital | sezon 11 odc. 798

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Morawski przyjmuje na oddział uczennice, które zorganizowały w szkole strajk głodowy. Zamierzają wymusić zorganizowanie imprezy. Do Piotra Wójtowicza trafia kobieta, którą potrącił samochód.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski przyjmuje na oddział osiemnastoletnie uczennice, które zorganizowały w szkole strajk głodowy. Zamierzają wymusić na dyrektorze zorganizowanie dużej imprezy. Jedna z nich uszkodziła sobie bark. Kiedy dyrektor nie ustępuje, nastolatki postanawiają zaangażować w intrygę jego syna. Do doktora Piotra Wójtowicza trafia kobieta, którą potrącił samochód. Na oddziale znajduje się też jej dwuletnie dziecko. Okazuje się, że jest ono pod wpływem narkotyków. Ojciec malucha wynajmuje go przestępcom do wyłudzania pieniędzy, o czym pacjentka nie ma pojęcia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...