Szpital | sezon 11 odc. 797

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę doktora Piotra Wójtowicza trafia pracownik hurtowni RTV, który został przygnieciony przez regał. Zamierzał ukraść sprzęt firmowy, by zdobyć pieniądze na utrzymanie córki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pod opiekę doktora Piotra Wójtowicza trafia pracownik hurtowni RTV, który został przygnieciony przez regał. Zamierzał ukraść sprzęt firmowy, by zdobyć pieniądze na utrzymanie siedmioletniej córeczki. Pacjent ma wyrzuty sumienia, ale wie, że kiedy komornik zabierze mu pieniądze, straci dziecko. Doktor Anna Nowicka przyjmuje parę nieznajomych, która miała wypadek na łyżwach. Są w sobie zakochani, a lodowisko jest ich miejscem spotkań. Na oddziale poszkodowanym udaje się lepiej poznać. Wkrótce okazuje się, że chłopak kłamie. Ma dziewczynę, o której nie powiedział nowej znajomej. Mimo zakończenia związku, pacjentka planuje zemstę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...