Szpital | sezon 11 odc. 796

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dziewięciolatek, który wpadł do zamarzniętej sadzawki, walczy o życie. Do doktora Jarosza trafia siedemnastolatka, która spadła z dużej wysokości. Jest uzależniona od mediów społecznościowych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski pomaga 9-letniemu chłopcu, który wpadł do zamarzniętej sadzawki. Pacjent walczy o życie. Razem ze starszym bratem zostali sami na kilka dni, ponieważ ich matka wyjechała z nowym kochankiem. Nastolatek wzywa do szpitala byłego partnera kobiety. Ten udaje ojca dzieci. Do doktora Wojciecha Jarosza trafia 17-letnia dziewczyna. Spadła z dużej wysokości i połamała sobie żebra oraz obojczyk. Jest uzależniona od mediów społecznościowych. Lekarz próbuje przekonać rodziców pacjentki, żeby namówili córkę do podjęcia terapii.

Występują

Zobacz także

Ładuję...