Szpital | sezon 11 odc. 795

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pomocy lekarskiej potrzebuje 36-letni mężczyzna, który zasłabł podczas spotkania z byłą żoną. Doktor Piotr Wójtowicz leczy nastolatkę, która zaszła ona w ciążę i zaraziła się rzeżączką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda przyjmuje 36-letniego mężczyznę, który zasłabł podczas spotkania z byłą żoną. Odeszła od niego i dziecka, by związać się z kochankiem. Chce jednak wrócić, ponieważ tęskni za wygodnym życiem na koszt partnera. Tymczasem pacjent ułożył sobie życie z nową ukochaną, więc nie zamierza nic zmieniać. Matka zaczyna manipulować synkiem, zamierzając pozbyć się rywalki. Doktor Piotr Wójtowicz leczy nastolatkę, która skarży się na silny ból brzucha. Matka nie wie, że zaszła ona w ciążę i zaraziła się rzeżączką. Nowi znajomi nie przejmują się problemami dziewczyny. Niespodziewanie stan pacjentki ulega pogorszeniu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...