Szpital | sezon 11 odc. 783

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę Wojciecha Jarosza trafia mężczyzna, któremu teściowa rozbiła na głowie butelkę wina. Z kolei doktor Gajda przyjmuje dziewczynę wykorzystaną przez braci z rodziny zastępczej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pod opiekę doktora Wojciecha Jarosza trafia mężczyzna, którego żona wyraża zgodę na to, by miał kochanki. Teściowa przyłapuje zięcia z inną kobietą i rozbija mu na głowie butelkę wina. Nie wierzy, że pozostaje w otwartym związku. Doktor Dominika Gajda przyjmuje 13-letnią dziewczynę, która została wykorzystana przez braci z rodziny zastępczej. Nie pozwala się zbadać, ponieważ boi się ujawnienia prawdy. Starszy ze sprawców nie czuje się winny, ale młodszy ma wyrzuty sumienia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...