Szpital | sezon 11 odc. 778

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na oddział trafia 17-latek pobity za swoją orientację seksualną. Pacjent uświadamia sobie, że jest homoseksualistą. Jego starszy brat sprowadza do szpitala koleżankę, która ma uwieść chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na oddział trafia 17-latek pobity ze względu na swoją orientację seksualną. Pacjent uświadamia sobie, że jest homoseksualistą. Jego starszy brat przekonuje go, że może to zmienić. Sprowadza do szpitala koleżankę, która ma uwieść chłopaka. Dr Michał Morawski zajmuje się 27-latkiem oraz jego koleżanką z pracy, którzy mieli niegroźny wypadek samochodowy. W szpitalu pacjent wyznaje dziewczynie miłość. 24-latka wraz ze swoim chłopakiem wyłudza od niego pieniądze na rzekomo śmiertelnie chorego ojca.

Występują

Zobacz także

Ładuję...