Szpital | sezon 11 odc. 771

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na SOR trafia mężczyzna, który uległ wypadkowi na motorze. Ukrywa, że samotnie wychowuje rodzeństwo po śmierci rodziców. Pomocy lekarskiej wymaga też młoda kobieta, która miała atak padaczki.

Oglądaj w telewizji

Pon 5.08 5:00
Metro TVlogo

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Robert Szewczyk zajmuje się ofiarą wypadku na motorze. 23-latek ukrywa, że samotnie wychowuje rodzeństwo po śmierci rodziców. Dziewczyna pacjenta dowiaduje się prawdy. Wówczas jej miejsce usiłuje zająć sąsiadka Roberta. Aby osiągnąć swój cel, nastawia dzieci mężczyzny przeciwko niemu. Pod opiekę ordynatora trafia młoda kobieta, która miała atak padaczki. Ciężko pracuje, próbując utrzymać siebie i narzeczonego. On spędza czas na zabawach oraz podrywaniu innych pań. Teraz zamierza wykorzystać sytuację, by wyłudzić od szefa ukochanej odszkodowanie za wypadek. Na oddziale uwodzi jej przyjaciółkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...