Szpital | sezon 11 odc. 770

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Szewczyk zajmuje się 13-letnimi uczestnikami bójki. W szpitalu dochodzi do kolejnych rękoczynów. Na oddziale przebywa mężczyzna, który ma problemy z erekcją, ale wstydzi się do tego przyznać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Robert Szewczyk zajmuje się 13-latkami, którzy się pobili. Jeden z nich pochodzi z rozbitej rodziny. Wychowuje go matka, która nie radzi sobie z dzieckiem po odejściu męża. Nastolatek sprawia jej problemy. Między pacjentami dochodzi do kolejnej bójki. Chuligan postanawia uciec ze szpitala. Pogotowie przywozi na oddział 53-letniego mężczyznę. Ma problemy z erekcją, ale wstydzi się do tego przyznać. Oddalił się od żony, przez co ona jest przekonana, że mąż ją zdradza. Pacjent mówi o swoim problemie synowi, który radzi, by porozmawiał z lekarzem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...