Teleman

Szpital | sezon 11 odc. 766

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Gajda próbuje poznać przyczynę zasłabnięcia kobiety. Jej ojciec zdradza lekarce, że u córki wykryto guzka w piersi. Na oddział trafiają siostry. Obie korzystały z usług niesprawdzonej kosmetyczki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda próbuje poznać przyczynę zasłabnięcia 29-letniej kobiety. Jej ojciec zdradza lekarce, że u córki wykryto guzka w piersi. Niestety, od tamtej pory nie zrobiła ona żadnych badań. Wkrótce okazuje się, że pacjentka jest w ciąży, o czym dowiaduje się też jej były chłopak. Chce wspierać ukochaną, ale zostaje odtrącony. Kobieta nie pozwala, by ktoś się nad nią litował. Na oddział ratunkowy trafiają skłócone siostry. Obie korzystały z usług niesprawdzonej kosmetyczki i dostały silnego uczulenia. Ich matka przyprowadza do szpitala odpowiedniego jej zdaniem kandydata na męża. Mężczyzna, czując się osaczony, ucieka. Kobieta nie traci czasu, szybko znajduje kolejnego potencjalnego partnera.

Występują

Zobacz także

Ładuję...