Teleman

Szpital | sezon 11 odc. 765

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mała podopieczna dr Dominiki Gajdy spadła z huśtawki. 7- letnia dziewczynka znajdowała się pod opieką parterki ojca, która trzy lata wcześniej straciła synka. Od tamtej pory boi się zbliżać do dzieci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Mała podopieczna doktor Dominiki Gajdy spadła z huśtawki. 7-letnia dziewczynka znajdowała się pod opieką parterki ojca, która trzy lata wcześniej straciła synka. Od tamtej pory boi się zbliżać do dzieci. Kobieta spotyka na oddziale byłą teściową. Ona twierdzi, że synowa zabiła niemowlaka. Mówi o tym jej nowej rodzinie. Ratownicy przywożą parę, która uległa wypadkowi samochodowi. 60-letni kochankowie poznali się w sanatorium. Mężczyzna jest wdowcem, a jego ukochana ma męża, ale w ich związku od lat brakuje czułości. Pacjentka czuje się wykorzystywana przez rodzinę. Uważa, że bliscy mają obowiązek się nią opiekować.

Występują

Zobacz także

Ładuję...