Teleman

Szpital | sezon 11 odc. 764

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Piotr Wójtowicz leczy młodą kobietę, która jest silnie uczulona na kiwi. Mężczyzna przywozi na oddział córkę - ofiarę wypadku samochodowego, która ma duże problemy z oddychaniem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Piotr Wójtowicz leczy młodą kobietę, która jest silnie uczulona na kiwi. Zjadła owoc, ponieważ partner zaprosił ją na kolację w ciemnościach. Ukochany cały czas próbuje zaimponować pacjentce, wymyślając coraz bardziej szalone pomysły. Kobieta kończy ich związek, kiedy jej siostra postanawia go poderwać. Mężczyzna przywozi na oddział córkę - ofiarę wypadku samochodowego, która ma duże problemy z oddychaniem. Okazuje się, że ona i ojciec trenują potajemnie podnoszenie ciężarów. Matka nie wyraża na to zgody. Zrozpaczona dziewczyna postanawia uciec, ale jej stan dramatycznie się pogarsza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...