Teleman

Szpital | sezon 11 odc. 763

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Michał Morawski leczy 15-letnią dziewczynę, którą próbował wykorzystać ojczym. Nastolatka ukrywa prawdę przed lekarzami, ponieważ boi się reakcji pogrążonej w depresji matki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski leczy 15-letnią dziewczynę, którą próbował wykorzystać ojczym. Nastolatka ukrywa prawdę przed lekarzami, ponieważ boi się reakcji pogrążonej w depresji matki. Sprawca próbuje zastraszyć pacjentkę w szpitalu. Babcia nie wierzy wnuczce i daje się zmanipulować zięciowi. Doktor Morawski domyśla się prawdy. Dzieli się swoimi podejrzeniami z matką nastolatki. Zamierza też wezwać policję. Do doktora Piotra Wójtowicza przychodzi para. Dziewczyna zasłabła podczas treningu na siłowni. W szpitalu wychodzi na jaw, że ukochany pracował jako mężczyzna do towarzystwa i sypiał z jej matką. Kobieta usiłuje zmusić córkę do zakończenia związku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...