Szpital | sezon 11 odc. 755

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

65-letnia kobieta została pogryziona przez psa. Okazuje się, że zwierzę przypadkowo zjadło amfetaminę, którą handluje wnuk pacjentki. W szpitalu jego babcia o wszystkim się dowiaduje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

65-letnia kobieta została pogryziona przez psa. Zwierzę przypadkowo zjadło amfetaminę, którą handluje wnuk pacjentki. W szpitalu jego babcia o wszystkim się dowiaduje. Wychodzi też na jaw, że dwudziestoletni mężczyzna jest wykorzystywany przez partnerkę. Żąda ona drogich prezentów. Doktor Michał Morawski przyjmuje na oddział parę nastolatków. Chłopak skaleczył się w rękę podczas tak zwanego aktu braterstwa krwi. Kochają się i nie chcą zostać rozdzieleni. Niestety, rodzice pacjenta chcą zabrać go za granicę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...