Szpital | sezon 11 odc. 754

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do dr. Jarosza trafia mężczyzna, który zasłabł podczas próby oświadczenia się. Został zmuszony do zaręczyn przez matkę, w rzeczywistości nie kocha partnerki. Stracił przytomność z przerażenia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do doktora Wojciecha Jarosza trafia mężczyzna, który zasłabł podczas próby oświadczenia się. Został zmuszony do zaręczyn przez matkę, w rzeczywistości nie kocha partnerki. Stracił przytomność z przerażenia. Teraz doszedł do wniosku, że musi się usamodzielnić i postawić rodzicielce. Kiedy próbuje zerwać z narzeczoną, ona nie traktuje go poważnie. Pacjent postanawia działać bardziej zdecydowanie. Doktor Dominika Gajda przyjmuje 10-letniego chłopca, który specjalnie zjadł zepsutego tuńczyka. Nie potrafi pogodzić się z odejściem mamy. Chciał pokazać, że jest potrzebna i sprowadzić ją z powrotem. Kobieta kocha synka, zamierza nakłonić męża do wspólnej opieki nad dzieckiem. On postanawia jednak odebrać żonie prawa rodzicielskie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...