Szpital | sezon 11 odc. 751

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę Michała trafia ośmiolatek, który oblał się woskiem do depilacji. Matka pacjenta nie przejmuje się jego stanem zdrowia. Jest bardziej zainteresowana tym, czy zdąży na randkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pod opiekę doktora Michała Morawskiego trafia 8-letni chłopiec, który oblał się woskiem do depilacji. Matka pacjenta nie przejmuje się jego stanem zdrowia. Jest bardziej zainteresowana tym, czy zdąży na randkę. Córka kobiety grozi, że zgłosi lekarz sprawę do opieki społecznej, jeśli ona nie zajmie się synkiem. Do szpitala przyjeżdża także babcia chłopca, która pozostaje w konflikcie z córką. Doktor Robert Szewczyk leczy 28-letniego mężczyznę - zasłabł po trwającej wiele dni imprezie. Nie potrafi pogodzić się z rozwodem, a smutek próbuje zagłuszyć pijąc i podrywając dziewczyny. W szpitalu dowiaduje się, że jego była żona jest w ciąży z nowym partnerem. Postanawia zażyć amfetaminę, by mieć siłę do dalszej zabawy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...