Szpital | sezon 11 odc. 745

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jarosz zajmuje się 26-letnim mężczyzną, który złamał nogę na siłowni. Mężczyzna kocha się w koleżance i chciał się odchudzić. Za namową poznanej na oddziale dziewczyny postanawia walczyć o miłość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Wojciech Jarosz zajmuje się 26-letnim mężczyzną, który złamał nogę podczas ćwiczeń na siłowni. Mężczyzna jest zakochany w koleżance z pracy i chciał się dla niej odchudzić. Ona pojawia się w szpitalu, ponieważ potrzebuje pomocy pacjenta. Razem z nią przyjeżdża narzeczony. Za namową poznanej na oddziale dziewczyny dwudziestosześciolatek postanawia walczyć o miłość. Doktor Michał Morawski przyjmuje 8-letniego chłopca, którego potrącił samochód. Życie uratował mu przyrodni brat. Matka urodziła go, mając szesnaście lat, a potem została zmuszona, by oddać dziecko do adopcji. Dorosły już chłopak postanowił znaleźć rodzicielkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...