Szpital | sezon 11 odc. 743

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Michał Morawski przyjmuje na oddział 10-letniego chłopca, który miał wypadek na quadzie kupionym przez tatę. Trwa walka o życie. Partnerka innego pacjenta złamała mu nos podczas kłótni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski przyjmuje na oddział 10-letniego chłopca, który miał wypadek na quadzie kupionym mu przez tatę. Mały pacjent walczy o życie. Jego matka pozostaje w związku z ojcem dziecka, choć wie, że ten ma rodzinę: żonę i 15-letnią córkę. Mężczyzna kocha obie rodziny. Wkrótce nastolatka odkrywa prawdę i wzywa rodzicielkę do szpitala. Partnerka innego pacjenta złamała mu nos podczas kłótni. Kobieta od zawsze nie panuje nad emocjami. Początkowo poszkodowany zamierzał zakończyć ich związek, ale ostatecznie próbuje namówić ją na terapię. Ojciec furiatki sprowadza do szpitala jej byłego partnera, ponieważ wierzy, że przy nim stanie się spokojniejsza. Wkrótce kobieta odkrywa, że jest w ciąży.

Występują

Zobacz także

Ładuję...