Teleman

Szpital | sezon 10 odc. 736

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jarosz leczy chłopca, który zatruł się grzybami halucynogennymi, podanymi mu przez siostrę. Dziewczyna chciała spędzić trochę czasu ze swoim partnerem, ma już dosyć zajmowania się domem i bratem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Doktor Wojciech Jarosz leczy 9-letniego chłopca, który zatruł się grzybami halucynogennymi, podanymi mu przez siostrę. Dziewczyna chciała spędzić trochę czasu ze swoim partnerem, ma już dosyć zajmowania się domem i bratem. Rodzeństwo jest wychowywane tylko przez ojca, od czasu, gdy zdradziła go żona. Dzieci tęsknią za matką, mimo że rodzic nastawia je przeciw niej. Wkrótce kobieta przychodzi do szpitala. Tymczasem do ordynatora zgłasza się 30-letnia stewardesa z silną reakcją alergiczną na leki przeciwko chorobie wrzodowej. Kobieta prowadzi podwójne życie. Ma wyrzuty sumienia spowodowane okłamywaniem dwóch mężów - Polaka, za którego wyszła pięć lal temu, oraz Francuza, z którym jest od roku. Obaj pojawiają się w szpitalu. Jeden chce zabrać pacjentkę w egzotyczną podróż, drugi proponuje jej założenie rodziny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...