Teleman

Szpital | sezon 10 odc. 734

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Uczennica rozpyla w szkole gaz pieprzowy, by uniknąć klasówki z matematyki. Jej koledzy z objawami zatrucia zostają przyjęci na oddział. Doktor Jarosz zajmuje się dwoma uczestnikami bójki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Uczennica rozpyla w szkole gaz pieprzowy, żeby uniknąć klasówki z matematyki. Jej koledzy z objawami zatrucia zostają przyjęci na oddział. W szpitalu dochodzi do zaskakującej sytuacji - rodzice skłóconych nastolatków zakochują się w sobie. Dzieci próbują ich rozdzielić. Tymczasem dr Wojciech Jarosz zajmuje się mężczyznami, którzy pobili się na stypie. W młodości zakochali się w jednej dziewczynie. Kiedy wybranka poślubiła jednego z nich, drugi wyjechał do Ameryki, gdzie odniósł sukces finansowy. Po latach kobieta żałuje wyboru. Teraz robi wszystko, żeby poderwać dawnego adoratora.

Występują

Zobacz także

Ładuję...