Teleman

Szpital | sezon 10 odc. 733

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Gajda przyjmuje na oddział parę zakochanych, którzy poparzyli się barszczem Sosnowskiego. 21-latek, syn zamożnego małżeństwa, od kilku miesięcy potajemnie spotyka się z ich sprzątaczką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda przyjmuje na oddział parę, która kochała się na łonie natury. Kochankowie poparzyli się barszczem Sosnowskiego. 21-latek, syn zamożnego małżeństwa, od kilku miesięcy potajemnie spotyka się z ich sprzątaczką, 19-letnią Ukrainką. Chłopak jest przekonany, że despotyczna matka nie zaakceptuje jego miłości do ukraińskiej sprzątaczki, a 19-latka boi się reakcji swojej matki na wieść o tym, że związała się z synem pracodawców, narażając tym jej firmę sprzątającą na utratę klientów. Tymczasem kobieta postanawia zrobić wszystko, żeby wydać córkę za bogatego chłopaka. Między matkami kochanków dochodzi do awantury, a zrozpaczona 19-latka postanawia zerwać z ukochanym. W tym samym czasie pacjentem dr. Piotra Wójtowicza jest 43-latek, którego żona zepchnęła z łóżka, gdy próbował namówić ją na seks. Małżeństwo wychowuje już sześć córek, ale mężczyzna bardzo chciałby mieć syna. Nie dostrzega jednak potrzeb żony, która marzy o powrocie do pracy i nie chce być w kolejnej ciąży.

Występują

Zobacz także

Ładuję...