Szpital | sezon 10 odc. 723

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pacjent dr. Szewczyka miał wypadek na motorze. 12-letni chłopak po śmierci ojca związał się emocjonalnie z dziadkiem. Tymczasem matka pacjenta znajduje sobie nowego partnera. Syn tego nie akceptuje.

Oglądaj w telewizji

Czw 20.06 1:45
Metro TVlogo

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Pacjent doktora Roberta Szewczyka miał wypadek na motorze. 12-letni chłopak po śmierci ojca związał się emocjonalnie z dziadkiem. Spędzają razem każdą wolną chwilę. Mężczyzna pielęgnuje pamięć o swoim zmarłym synu, nieustannie go wspominając. Tymczasem matka pacjenta znajduje sobie nowego partnera. Chce ułożyć sobie z nim życie. Nastolatek i teść kobiety nie akceptują jej wyboru. Na oddziale ratunkowym pojawia się młody, bardzo nieśmiały pacjent. Podoba mu się koleżanka z pracy, ale nie wie, jak ją poderwać. Prosi o pomoc brata. W międzyczasie mężczyzna wpada w oko innej dziewczynie, zaś jego ukochana zaczyna się interesować jego bratem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...