Szpital | sezon 10 odc. 722

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę doktora Jarosza trafia ciężarna trzynastolatka. Oskarża kuzyna o gwałt. Domaga się, by lekarze przeprowadzili aborcję. Ratownicy przywożą też do szpitala pogryzionego przez psa chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Na oddział, pod opiekę doktora Wojciecha Jarosza, trafia 13-letnia dziewczyna, która zaszła w ciążę. Pacjentka oskarża kuzyna o gwałt. Domaga się, by lekarze przeprowadzili aborcję. Matka nastolatki przypuszcza, że dziewczyna kłamie, zaś jej mąż ślepo wierzy córce. Pogotowie przywozi pogryzionego przez psa 18-letniego chłopaka. Chciał zrobić wrażenie na ukochanej i śpiewał pod jej oknem. Wtedy został zaatakowany przez zwierzę. W szpitalu ukochana szydzi z nastolatka, ale to go nie zniechęca. Próbuje wzbudzić zazdrość dziewczyny. Tymczasem zakochana w pacjencie przyjaciółka chce, by przyjrzał na oczy i wyznaje mu miłość.

Występują

Zobacz także

Ładuję...