Święty (124)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

W barze trwają przygotowania do ślubu Czarnej i Michała. Jolanta prawie zostaje potrącona na przejściu dla pieszych. Zauważa w aucie dziewczynkę wykonującą taki gest, jakby prosiła o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Żbikowski jest dumny z rozwiązanej sprawy włamania. Przypisuje sobie wszystkie zasługi. Kordas spotyka się z Zibim. Biznesman chce ponownie nawiązać z nim współpracę. W barze trwają przygotowania do ślubu Czarnej i Michała. Wracająca z zakupami Jolanta prawie zostaje potrącona na przejściu dla pieszych. Gospodyni zauważa w aucie dziewczynkę. Dziecko wykonuje taki gest, jak gdyby prosiło o pomoc. Kobieta dyskretnie powiadamia o tym policję. Aurelia, w podziękowaniu za okazane wsparcie, zaprasza Białacha na kolację. Tymczasem Luiza odwiedza Kordasa w jego nowym domu. Po przeczytaniu prawdziwego pamiętnika, dziewczyna chce pogodzić się z ojcem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...