Święty (250)

serial komediowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gospodyni chce wyegzekwować od Bogny wygraną w ich zakładzie. Zenek ma służyć do mszy, jednak pojawiają się komplikacje. Ostatecznie Jolanta i ksiądz ustalają, że zajmie się sprzątaniem kościoła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się z kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Gospodyni chce wyegzekwować od Bogny swoją wygraną w ich zakładzie. Zenek ma służyć do mszy, jednak pojawiają się komplikacje. Ostatecznie Jolanta i ksiądz ustalają, że zajmie się sprzątaniem kościoła. Niestety i to nie wychodzi mężczyźnie. Przypadkowo Zenek trafia do konfesjonału. Białach i Laura są przygnębieni z powodu kłótni. Próbują sobie wszystko wyjaśnić, lecz ponownie dochodzi między nimi do nieporozumień. W barze odbywa się zorganizowany przez Różę speed dating. Bierze w nim udział Luiza, która szuka drugiej połówki. Ku jej niezadowoleniu zjawia się Kordas, by ocenić kandydatów na partnera dla córki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...