Święty (252)

serial komediowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Białach nie jest w najlepszej formie. Róża proponuje mu rozciąganie. Podczas ćwiczeń Mikołaj doznaje kontuzji. Tamara i Luiza zjawiają się nietypowo ubrane. Kordas uważa, że odstraszają tym gości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się z kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Białach nie jest w najlepszej formie. Róża proponuje mu rozciąganie. Podczas ćwiczeń Mikołaj doznaje kontuzji. Po poradę medyczną udaje się do Bartosza. Kordas organizuje kolejne spotkanie z Marcinem oraz z jego ojcem. Tamara i Luiza zjawiają się nietypowo ubrane i dziwnie się zachowują. Kordas jest zły, gdyż odstraszają tym gości. Magda i Laura spędzają wspólnie dzień na kursie ceramiki. Gdy chcą wracać, okazuje się, że ich auta nie ma na parkingu. Piątkowska od razu podejrzewa instruktora z zajęć. Jednak przyczyna zniknięcia samochodu jest o wiele prostsza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...