Święty (253)

serial komediowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kordas ma ogłosić nowego kierownika produkcji w przetwórni. Luiza jest pewna, że to ona dostanie awans. Bogna udziela Magdzie porad miłosnych. W trakcie patrolu Żbikowski i Kuba słyszą strzał.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się z kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Kordas ma ogłosić nowego kierownika produkcji w przetwórni. Luiza jest pewna, że to ona dostanie awans. W życiu Magdy nie układa się najlepiej. Komendantka martwi się o relację z Bartoszem. Podczas wizyty w salonie piękności Bogna udziela jej porad miłosnych. W trakcie patrolu Żbikowski i Kuba słyszą strzał. Okazuje się, że odgłos pochodzi z tłumika motocykla Jasyra. W trakcie rozmowy posterunkowy dostaje wiadomość, że mężczyzna jest poszukiwany. Policjanci zatrzymują go. Planują też aresztować jego współpracowników. By to zrobić, Żbikowski ma wyruszyć na akcję pod przykrywką.

Występują

Zobacz także

Ładuję...