Święty (50)
W skrócie
Ksiądz Marek przedstawia Różę proboszczowi i gospodyni. Opowiada, że byli w sobie zakochani. Wikary pomaga kobiecie, która jest bez pieniędzy. Policjanci dostają wyniki sekcji zwłok inwestora.
Oglądaj w telewizji
Opis
Julia z Kordasem biorą potajemny ślub w Las Vegas. O wydarzeniu informują córki już po powrocie. Magda mówi Bartoszowi o swoich podejrzeniach względem odzyskania pamięci przez Arletę. Weterynarz nie chce w to wierzyć. O oskarżeniach dowiaduje się mama Arlety. Utwierdza posterunkową w jej przypuszczeniach.
W tym odcinku
Ksiądz Marek przedstawia Różę proboszczowi i gospodyni. Opowiada, że w czasach liceum byli w sobie zakochani. Wikary pomaga kobiecie, która jest sama i bez pieniędzy. Policjanci dostają częściowe wyniki sekcji zwłok inwestora. Wygląda na to, że sekretarka jest niewinna. Funkcjonariusze jeszcze raz udają się na miejsce zbrodni. Nieoczekiwanie kierownik budowy przyznaje się do morderstwa. Żbikowski cieszy się z rozwiązania sprawy, ale posterunkowa wciąż ma wątpliwości. Razem z Bartoszem kontynuuje śledztwo. Laura konfrontuje się z Julią. Pyta, czy to ona wydała informacje ścigającym Emila bandytom. Pielęgniarka żali się Dawidowi, że mieszkańcy Uroczyska jej nienawidzą. Chłopak proponuje kobiecie wspólną ucieczkę. Luiza i Tamara w napięciu oczekują na wiadomość od Dawida. Nieoczekiwanie Maryla powiadamia współlokatorki, że chce się wyprowadzić.
Występują