Katarzyna Buda

Już wkrótce znajdziesz tutaj więcej informacji o tej osobie...

Katarzyna Buda w programie TV

Znaki 2 (1)
reżyseria
AXN Spin Pt 14.06
5:05
Święty (39)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pt 14.06
19:30
Święty (40)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pt 14.06
20:00
Dzielnica strachu 5: Gabinet osobliwości (174)
reżyseria
TV Puls 2 Pt 14.06
21:00
Dzielnica strachu 5: Telefon z piekła (175)
reżyseria
TV Puls 2 Pt 14.06
22:00
Znaki 2 (2)
reżyseria
AXN Spin So 15.06
5:05
Dzielnica strachu 5: Zabójcze dziedzictwo (171)
reżyseria
TV Puls 2 Nd 16.06
21:25
Dzielnica strachu 5: Farma ciał (172)
reżyseria
TV Puls 2 Nd 16.06
22:25
Dzielnica strachu 5: Święty ogień (173)
reżyseria
TV Puls 2 Nd 16.06
23:30
Dzielnica strachu 5: Gabinet osobliwości (174)
reżyseria
TV Puls 2 Pon 17.06
0:30
Dzielnica strachu 5: Telefon z piekła (175)
reżyseria
TV Puls 2 Pon 17.06
1:30
Dzielnica strachu 5: Zabójcze dziedzictwo (171)
reżyseria
TV Puls Pon 17.06
5:00
Święty (41)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pon 17.06
19:30
Święty (42)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pon 17.06
20:00
Dzielnica strachu 5: Telefon z piekła (175)
reżyseria
TV Puls 2 Pon 17.06
21:00
Dzielnica strachu 5: Sala tortur (176)
reżyseria
TV Puls 2 Pon 17.06
22:00
Dzielnica strachu 5: Farma ciał (172)
reżyseria
TV Puls 2 Wt 18.06
1:00
Dzielnica strachu 5: Telefon z piekła (175)
reżyseria
TV Puls Wt 18.06
1:55
Znaki 2 (3)
reżyseria
AXN Spin Wt 18.06
5:00
Dzielnica strachu 5: Farma ciał (172)
reżyseria
TV Puls Wt 18.06
5:00
Święty (43)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Wt 18.06
19:30
Święty (44)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Wt 18.06
20:00
Dzielnica strachu 5: Sala tortur (176)
reżyseria
TV Puls 2 Wt 18.06
21:00
Dzielnica strachu 5: Cosinus z trupa (177)
reżyseria
TV Puls 2 Wt 18.06
22:00
Dzielnica strachu 5: Święty ogień (173)
reżyseria
TV Puls 2 Śr 19.06
1:00
Dzielnica strachu 5: Sala tortur (176)
reżyseria
TV Puls Śr 19.06
2:20
Znaki 2 (4)
reżyseria
AXN Spin Śr 19.06
5:00
Dzielnica strachu 5: Święty ogień (173)
reżyseria
TV Puls Śr 19.06
5:00
Święty (45)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Śr 19.06
19:30
Święty (46)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Śr 19.06
20:00
Dzielnica strachu 5: Cosinus z trupa (177)
reżyseria
TV Puls 2 Śr 19.06
21:00
Dzielnica strachu 5: Gabinet osobliwości (174)
reżyseria
TV Puls 2 Czw 20.06
1:00
Dzielnica strachu 5: Cosinus z trupa (177)
reżyseria
TV Puls Czw 20.06
2:00
Dzielnica strachu 5: Gabinet osobliwości (174)
reżyseria
TV Puls Czw 20.06
5:00
Znaki 2 (5)
reżyseria
AXN Spin Czw 20.06
5:10
Święty (47)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Czw 20.06
19:30
Święty (48)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Czw 20.06
20:00
Dzielnica strachu 5: Sala tortur (176)
reżyseria
TV Puls 2 Pt 21.06
1:00
Znaki 2 (6)
reżyseria
AXN Spin Pt 21.06
4:55
Święty (49)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pt 21.06
19:30
Święty (50)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pt 21.06
20:00
Znaki 2 (7)
reżyseria
AXN Spin So 22.06
4:55
Znaki (9)
reżyseria
Polsat Nd 23.06
2:55
Dzielnica strachu 5: Sala tortur (176)
reżyseria
TV Puls 2 Nd 23.06
22:15
Dzielnica strachu 5: Cosinus z trupa (177)
reżyseria
TV Puls 2 Nd 23.06
23:15
Dzielnica strachu 5: Telefon z piekła (175)
reżyseria
TV Puls Pon 24.06
5:00
Święty (51)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pon 24.06
19:30
Święty (52)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Pon 24.06
20:00
Dzielnica strachu 5: Cosinus z trupa (177)
reżyseria
TV Puls 2 Wt 25.06
1:00
Znaki 2 (8-ost.)
reżyseria
AXN Spin Wt 25.06
5:00
Dzielnica strachu 5: Sala tortur (176)
reżyseria
TV Puls Wt 25.06
5:00
Święty (1)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Wt 25.06
19:30
Święty (2)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Wt 25.06
20:00
Dzielnica strachu 5: Cosinus z trupa (177)
reżyseria
TV Puls Śr 26.06
5:00
Święty (3)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Śr 26.06
19:30
Święty (4)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Śr 26.06
20:00
Święty (5)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Czw 27.06
19:30
Święty (6)
reżyseria
Polsat Comedy C. E. Czw 27.06
20:00
Ładuję...