Święty (254)

serial komediowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Żbikowski udaje się na spotkanie z przemytnikami narkotyków. Zostaje zdemaskowany. Po Uroczysku rozchodzą się wieści o jego rzekomej śmierci. Matka Czarnej odnajduje nawet w jego mieszkaniu testament.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się z kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Żbikowski udaje się na spotkanie z przemytnikami narkotyków. Niestety zostaje zdemaskowany. Teraz bandyci żądają wymiany sierżanta na Jasyra. Magda dowiaduje się o wszystkim dopiero, gdy już akcja trwa. Komendantka znajduje sposób na wyjście z sytuacji. W swój plan schwytania przestępców angażuje Zenka. Tymczasem po Uroczysku rozchodzą się wieści o rzekomej śmierci Żbikowskiego. Matka Czarnej odnajduje nawet w jego mieszkaniu testament. Mieszkańcy pogrążają się w żałobie. W przetwórni pojawiają się karaluchy. Z tego powodu Luiza dostaje wolny dzień. Postanawia iść na kawę z Marcinem. Spotkanie zakłóca inwazja insektów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...