Teleman

Szpital | sezon 10 odc. 714

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę dr. Szewczyka trafia pięciolatka, która zatruła się toksyną pochodzącą ze śluzu ropuchy. Miała nadzieję, że płaz zamieni się w księcia, który ocali jej rodzinę przed znienawidzonym ojcem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Pod opiekę doktora Roberta Szewczyka trafia 5-letnia dziewczynka, która zatruła się toksyną pochodzącą ze śluzu ropuchy. Miała nadzieję, że płaz zamieni się w księcia, a następnie uratuje ich rodzinę przed znienawidzonym ojcem. Starsza siostra małej pacjentki pragnie, by matka zabrała córki od męża. Niestety, uzależniona finansowo kobieta boi się, że sama nie wychowa dzieci. Wówczas 13-letnia dziewczyna prosi o pomoc ciotkę. Na oddział ratunkowy trafia barman, który zorganizował pokaz plucia ogniem. Podczas przedstawienia zakrztusił się i dostał zachłystowego zapalenia płuc. 24-letni pacjent spotyka się jednocześnie z trzema kobietami. Kochanki mężczyzny dowiadują się o tym w szpitalu. Żadna nie chce zrezygnować ze związku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...