Teleman

Szpital | sezon 10 odc. 709

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Szewczyk przyjmuje na oddział pacjentkę po wypadku samochodowym. Kobieta spotyka się z młodszym od siebie mężczyzną. Nie zależy jej na nim, chce jedynie zajść w ciążę. Wkrótce poznaje on prawdę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Doktor Robert Szewczyk przyjmuje na oddział pacjentkę po wypadku samochodowym. Od kilku miesięcy spotyka się ona z młodym mężczyzną, którego poznała przez internet. Nie zależy jej na nowym partnerze, chce jedynie zajść w ciążę. Kiedy ten dowiaduje się prawdy, postanawia zakończyć znajomość. W szpitalu przebywa też 15-letni chłopak, który nie akceptuje rozstania rodziców. Przyjmuje go doktor Michał Morawski. Pacjent wzywa swojego ojca i przekonuje go, że powinien pogodzić się z byłą żoną. W międzyczasie próbuje rozbić nowy związek matki, oskarżając ojczyma o znęcanie się.

Występują

Zobacz także

Ładuję...