Szpital | sezon 10 odc. 706

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę Szewczyka trafia budowlaniec, który miał wypadek. Na oddziale odwiedza go partnerka razem ze swoją przyjaciółką. Kobieta jest w nim zakochana, ale mimo to postanawia zakończyć tę znajomość.

Oglądaj w telewizji

So 1.06 5:15
Metro TVlogo
Pon 3.06 1:50
Metro TVlogo

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Pod opiekę doktora Roberta Szewczyka trafia budowlaniec, który miał wypadek. Na oddziale odwiedza go partnerka razem ze swoją przyjaciółką. Kobieta jest w nim zakochana, ale postanawia zakończyć tę znajomość, ponieważ uważa, że ich związek może być mało ekscytujący. Pragnie znaleźć kogoś, kto spełni jej oczekiwania. Doskonałym kandydatem wydaje się szef pacjenta. Doktor Dominika Gajda leczy 15-letniego chłopaka z uszkodzonym kolanem. Ojciec pragnie, by został pływakiem i zmusza syna do treningów. Dziadek próbuje pomóc nastolatkowi, jednak rodzic nie rezygnuje. Zdesperowany pacjent postanawia wrócić na basen z rozbitym kolanem, przez co stan jego zdrowia pogarsza się.

Występują

Zobacz także

Ładuję...