Szpital | sezon 10 odc. 703

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wykładowca dowiaduje się, że choruje na raka. Postanawia rozwieść się z żoną i związać ze studentką. Ratownicy przywożą na oddział nieprzytomną kobietę. Mąż podawał jej w tajemnicy leki psychotropowe.

Oglądaj w telewizji

Śr 29.05 5:15
Metro TVlogo
Pt 31.05 2:05
Metro TVlogo

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Doktor Anna Nowicka leczy wykładowcę, który został ranny w wyniku wypadku rowerowego. Jedna ze studentek mężczyzny jest w nim zakochana. Kiedy lekarze informują pacjenta, że choruje na raka, postanawia rozwieść się z żoną i związać z młodą dziewczyną. Karetka pogotowia przywozi na oddział nieprzytomną 25-letnią kobietę. Przyjmuje ją doktor Piotr Wójtowicz. Mąż kobiety podaje jej w tajemnicy leki psychotropowe. W ten sposób zmusza partnerkę do bycia mu posłuszną. Siostra pacjentki domyśla się prawdy, ale mężczyzna wszystkiemu zaprzecza. Kiedy zostaje z żoną sam na sam, podaje jej kolejną dawkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...