Szpital | sezon 10 odc. 702

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pacjentem Wójtowicza jest Ukrainiec ze zmiażdżoną ręką. Mężczyzna pracuje w fabryce, w której został zatrudniony nielegalnie. Wypadek zdarzył się właśnie tam. Do szpitala dociera szef pacjenta.

Oglądaj w telewizji

Wt 28.05 5:15
Metro TVlogo
Czw 30.05 2:10
Metro TVlogo

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Pacjentem doktora Piotra Wójtowicza jest Ukrainiec ze zmiażdżoną ręką. Mężczyzna pracuje w fabryce, w której został zatrudniony nielegalnie. Wypadek zdarzył się właśnie tam. Do szpitala dociera szef pacjenta i zastrasza go, ponieważ nie chce, by prawda wyszła na jaw. Chłopakowi pomaga partnerka. Po szerzej rozmowie z ordynatorem postanawia powiadomić policję. Na oddział ratunkowy trafia poturbowane małżeństwo. Zostali ranni podczas demonstracji w obronie praw kobiet. Przyjmuje ich doktor Robert Szewczyk. Do szpitala docierają również ich dzieci. Zachowanie młodych ludzi szokuje pacjentów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...