Szpital | sezon 10 odc. 700

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Gajda leczy 19-letniego chłopaka, który został postrzelony w głowę. Ukrywa przed żoną, że okrada mieszkania, by zdobyć pieniądze na wspólne życie. Wkrótce na oddziale zjawia się policja.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda leczy 19-letniego chłopaka, który został postrzelony w głowę z broni śrutowej. Ukrywa przed żoną, że okrada mieszkania, by zdobyć pieniądze na wspólne życie. Ożenił się niedawno, a jego wybranka jest w ciąży. Wkrótce na oddziale zjawia się policja. Bliscy pacjenta poznają prawdę. Ojciec dziewczyny żąda rozwodu. Doktor Michał Morawski przyjmuje 12-letnią dziewczynkę. Ona i jej kolega, który mieszka po sąsiedzku, próbują zeswatać samotnych rodziców. Nastolatka zemdlała podczas przygotowania dla nich kolacji, w wyniku czego poparzyła się. Dzieci zamierzają przekonać rodziców, że muszą być razem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...