Szpital | sezon 10 odc. 673

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę doktora Szewczyka trafia trzynastolatek. Jest on zmuszony przez rodziców do ciągłego uczenia się. Próbując sprostać ich wymaganiom, bierze narkotyki. Jest uzależniony.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Pod opiekę doktora Roberta Szewczyka trafia trzynastolatek. Jest on zmuszony przez rodziców do ciągłego uczenia się. Próbując sprostać ich wymaganiom, bierze narkotyki. Tego dnia pojechał z dziadkiem na ryby. Będąc na głodzie, zaczął się miotać i wypadł z łódki. Rodzice pacjenta lekceważą jego nałóg. Próbują wyciszyć sprawę. Na oddział ratunkowy trafia 24-letni mężczyzna, który został pobity przez partnerkę. Dziewczyna wpadła w szał, ponieważ pacjent nie chciał iść na bójkę kibiców z jej braćmi. W szpitalu okłamuje ona lekarzy na temat przyczyn pobicia. Zdesperowany mężczyzna grozi, że zakończy ich związek, jeśli 22-latka nie zaakceptuje jego awersji do przemocy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...