Szpital | sezon 10 odc. 672

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do doktor Gajdy trafia dwunastolatka, która cierpi na zespół wstrząsu toksycznego. Ojciec pacjentki nie potrafi rozmawiać z córką. Nie zdaje sobie sprawy, że jego partnerka nienawidzi dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Do doktor Dominiki Gajdy trafia 12-letnia dziewczyna, która cierpi na zespół wstrząsu toksycznego. Ojciec pacjentki nie potrafi rozmawiać z córką o jej problemach, więc prosi o to swoją narzeczoną. Nie zdaje sobie sprawy, że kobieta nienawidzi przyszłej pasierbicy i wyśmiewa ją przy każdej okazji. Na oddział ratunkowy trafia 37-letni mężczyzna uzależniony od gier komputerowych. Grał w nie przez dwadzieścia dwie godziny, po czym źle się poczuł. Kiedy jego stan się pogarsza, obiecuje żonie, że porzuci nałóg, jednak nie wytrzymuje zbyt długo. Syn wykrada dla niego komputer, by mógł dokończyć granie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...