Szpital | sezon 10 odc. 671

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę doktor Nowickiej trafia mały chłopiec chory na krztusiec. Ojciec nie zaszczepił go. Na oddział ratunkowy trafia też 20-letnia dziewczyna, która zemdlała podczas randki z profesorem.

Oglądaj w telewizji

Czw 7.03 17:55
TVN 7logo

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Pod opiekę doktor Anny Nowickiej trafia mały chłopiec chory na krztusiec. Ojciec nie zaszczepił go, ponieważ został do tego namówiony przez swoją partnerkę. W szpitalu zjawia się matka pacjenta, która po urodzeniu dziecka porzuciła rodzinę. Tymczasem chłopiec zaczyna się dusić, a matka nie chce, by nowa partnerka męża zbliżała się do jej synka. Na oddział ratunkowy trafia 20-letnia dziewczyna, która zemdlała podczas randki z dużo starszym od niej profesorem. Prowadzi ona videobloga poświęconego uwodzeniu mężczyzn. Niespodziewanie w szpitalu zjawia się chłopak, którego pacjentka rozkochała w sobie, a następnie porzuciła. Pacjentka podstępem pozbywa się go z oddziału, by móc dalej uwodzić profesora. Wkrótce o wszystkim dowiaduje się żona mężczyzny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...