Szpital | sezon 9 odc. 665

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pomocy wymaga czterdziestolatka, która pod wpływem alkoholu spadła ze stolika. Była opiekunką na szkolnej dyskotece. Doktor Anna Nowicka przyjmuje na oddział pracownika firmy wywożącej śmieci.

Oglądaj w telewizji

Śr 28.02 17:55
TVN 7logo

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pacjentką doktora Wojciecha Jarosza zostaje 40-letnia kobieta, która nie potrafi pogodzić się z rozwodem. Wciąż chodzi na imprezy. W chwili wypadku była opiekunem podczas szkolnej dyskoteki. Zamiast pilnować młodzieży, zaczęła się z nią bawić. Co więcej, wypiła zbyt dużo alkoholi i spadła ze stolika. Wkrótce okazuje się, że kolega jej syna próbuje uwieść kobietę. Między chłopakami dochodzi do bójki, po której nastolatek również trafia się do szpitala. Tymczasem doktor Anna Nowicka przyjmuje na oddział 25-latka - pracownika firmy wywożącej śmieci. Gdy ładował kosz, upadł na jezdnię, zranił się w czoło oraz uszkodził nadgarstek. Partnerka mężczyzny nie jest w stanie zaakceptować tego zajęcia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...